Sonda
Twoje wydatki na żywność wynoszą miesięcznie
Produkt dnia
Promiennik elektryczny EnergoStrip EE 20
Promiennik elektryczny EnergoStrip EE 20
1 961,00 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Galeria montaży

 

Montaż klimatyzatorów Warszawa - galeria i opis naszych realizacji.

 

Zachęcamy do zapoznania się z galerią montaży klimatyzacji jakie wykonaliśmy w Warszawie i jej okolicach. Dobry klimatyzator sprawdzonych marek np. klimatyzator Fuji Electric, LG czy Samsung pozwoli cieszyć się komfortem w pracy oraz w domu przez długi czas. Oferujemy bezpłatną pomoc w wyborze modelu oraz właściwej jego mocy.

Jeżeli mieszkasz w Warszawie lub okolicy oferujemy bezpłatną pomoc w wyborze modelu oraz właściwej jego mocy. Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem klimatyzatora i firmy oferującej montaż:
Dzwoń pn-pt: od 8.00 do 18.00 pod nr tel. 881-735-900;  697-735-900                              
lub pisz pod biuro@klimamagic.pl i zamów wizytę u siebie
- Wizyta serwisanta gratis!!!

 

Sprawdź także ofertę modeli poniższych marek, wskazujemy cenę samego urządzenia oraz łączną cenę z montażem dla osoby prywatnej jak i dla firm. Przy wyborze możesz skorzystać z poradnika klienta oraz z opisu montażu klimatyzacji.

 

Zobacz kilkanaście wybranych przykładowo montaży klimatyzatorów w Warszawie i okolicach oraz ich opis wykonanych w ostatnich latach:

 

 

 

Zamontowany Klimatyzator: Samsung AR09FSFPKGMN o mocy chłodniczej 2,5 kW.
Klimatyzator zamontowano w salonie na ścianie prostopadłej do okien i balkonu. Instalacja została wkuta w ścianę na długości około 1,5 m i wyprowadzona na zewnątrz budynku, gdzie została połączona z agregatem umiejscowionym tuż pod podbitką dachu - dzięki czemu stał się niewidoczny. Instalacja skroplin została wypuszczona poza obręb balkonu ze swobodnym spadkiem na trawnik.

 

 

 

 

 

Zamontowano Klimatyzator: DAIKIN PROFESSIONAL FTXS50J.

Klimatyzator zamontowano w salonie na ścianie tuż nad meblościanką. Instalacja została przeprowadzona na zewnątrz bezpośrednio pod klimatyzatorem, gdzie schodzi w dół w korycie instalacyjnym do jednostki zewnętrznej powieszonej na uchwytach montażowych tuż nad ziemią. Skropliny poprowadzone grawitacyjnie wraz z resztą instalacji ze swobodnym spadkiem na trawnik tuż za agregatem.

 

 

 

 

Zamontowano Klimatyzator: LG Art Cool Galeria A12AW1.

Klimatyzator zamontowano w salonie na ścianie z wyjściem na balkon. Instalacja została przeprowadzona na zewnątrz bezpośrednio pod klimatyzatorem, gdzie schodzi ku górze w korycie instalacyjnym do jednostki zewnętrznej powieszonej na uchwytach montażowych tuż pod stropem. Skropliny poprowadzone grawitacyjnie wraz z resztą instalacji przez ścianę a następnie w dół ze swobodnym spadkiem do donicy z krzewem.

 

 

 

Instytut "Pomnik" Centrum Zdrowia Dziecka - Warszawa Międzylesie:

Zamontowano klimatyzator: 4 klimatyzatory LG Libero-E E12SQ oraz 1 klimatyzator LIBERO-E E18SQ.

Klimatyzatory zainstalowano w pomieszczeniach biurowych ze swobodnym odpływem skroplin na zewnątrz budynku ze spadkiem na trawnik. Instalacja wewnątrz budynku schowana w korytku instalacyjnym, na zewnątrz instalacja wyprowadzona bezpośrednio w kierunku zaworów agregatu. Całość instalacji wykonano z dużą starannością w zakresie estetyki wykonania.

 

 

 

 

Zamontowano Klimatyzator: Fuji ELectric RSG12LE.

Jednostkę wewnętrzną klimatyzatora zamontowany na ścianie prostopadłej do ściany nośnej zewnętrznej gdzie przez którą przeprowadzono instalację. Klimatyzator ma służyć do utrzymywania temperatury i poziomu wilgoci w pomieszczeniu z akwariami. Instalacja freonowa wraz z odprowadzeniem skroplin od jednostki do otworu w ścianie została przeprowadzona w kanale instalacyjnym. Jednostka zewnętrzna zainstalowana na "łapach" na wysokości przewiertu. Instalacja połączona z agregatem po uprzednim zrobieniu pułapki olejowej. Skropliny za agregatem swobodnie spływające na trawnik.

 

,

 

1

Zamontowano Klimatyzator: Samsung AQV12EWCN.

Klimatyzator zamontowano w aneksie kuchennym na ścianie prostopadłej do balkonu. Instalacja została przeprowadzona na zewnątrz przez boczną ścianę klimatyzatora (jednostka przysunięta do ściany), gdzie schodzi do dołu w korycie instalacyjnym do jednostki zewnętrznej postawionej na balkonie. Skropliny poprowadzone grawitacyjnie wraz z resztą instalacji przez ścianę a następnie w dół ze swobodnym spadkiem na płytki balkonowe.

 

 


Zamontowano Klimatyzator: Panasonic Etherea XE12.

Klimatyzator został zamontowany w kantorze w Tomaszowie Mazowieckim.  Inwestor wybrał model Panasonic Etherea do użytku całorocznego - chłodzenie i grzanie. Jednostka wewnętrzna została umieszczona nad ścianką dzielącą lokal na strefę klientów i pracowników lokalu tak aby ogrzać dokładnie dwie strefy 1 urządzeniem. Parownik klimatyzatora zamontowano nad wejściem do lokalu, odprowadzenie skroplin zarówno z parownika jak i skraplacza do rynny.

 

 

 

Zamontowano Klimatyzator: Samsung AQ09TSBN - sztuk 3.

Klimatyzatory Samsung zamontowano w biurze na Warszawskich Bielanach. Pomieszczenia znajdujące się na I piętrze zostały wyposażone w klasyczne jednostki ze sprężarką on-off.

 

    

 

 

Zamontowano Klimatyzator: Samsung AR09FSFTKWQN serii T+

Klimatyzatory Samsung AR09FSFTKWQN został zainstalowany w pomieszczeniu biurowym warsztatu samochodowego na warszawskim okęciu. Jednostka wewnętrzna umieszczona nad drzwiami, instalacja w korytku maskującym przeprowadzona przez pomieszczenie aż do przejścia ściennego. Skropliny grawitacyjne z ujściem pod agregatem.

 
Zamontowano Klimatyzator: Samsung AR12FSFTKWQN serii T+

Klimatyzatory Samsung AR12FSFTKWQN zamontowano w budynku biurowym w Warszawie. Jednostka wewnętrzna zamontowana na ścianie bocznej między biurkami (strumień omija użytkowników) a instalacją w korycie instalacyjnym. Agregat zewnętrzny pod oknem; odprowadzenie skroplin na zewnątrz na trawnik.

 

 


Zamontowano Klimatyzator: Samsung AR12FSSKABEN serii K

Klimatyzator Samsung AR12FSSKABEN zamontowano w domu na Warszawskim Żoliborzu. Jednostkę wewnętrzną umiejscowiono w centralnym punkcie nad telewizorem co tworzy bardzo elegancką i nowoczesną całość. Instalacja puszczona w odwiercie pod skraplaczem. Odprowadzenie skroplin grawitacyjne na trawnik pod agregat zewnętrzny. 

 

 

Zamontowano Klimatyzator:Samsung AR12FSFPKGMN serii P+

Klimatyzator Samsung AR12FSSPKGMN zamontowano segmencie na Warszawskiej Białołęce. Jednostka wewnętrzna zamontowana w pokoju na poddaszu. Dla estetyki pomieszczenia instalacja freonowa i wodna wkuta w ścianę i wyprowadzona na zewnątrz do agregatu podwieszonego pod podbitką dachową. Skropliny odprowadzone grawitacyjnie na zewnątrz - rurka od skroplin zainstalowana do rynny deszczowej.

 

 

Zamontowano Klimatyzator: LG Prestige H09AK

Klimatyzator LG Prestige H09AK 2,5 kW zamontowano w mieszkaniu w podwarszawskich Babicach. Jednostka wewnętrzna zainstalowana w centralnym punkcie salonu z przewiertem na instalacje pod jednostką. Instalacja przeprowadzona przez mały pokój i wyprowadzona na balkon. Odprowadzenie skroplin wraz z instalacją freonową wychodzi na balkon i wpuszczone w rynnę. Agregat postawiony na płytkach balkonowych.

 

 

Zamontowano Klimatyzator: Fuji Electric RSG09LE oraz Fuji Electric RSG12LE

Klimatyzatory Fuji Electric z serii LE zainstalowano w budynku biurowym na Warszawskiej Ochocie. Obie jednostki zamontowano tak aby cała instalacja była niewidoczna. Przewierty wykonano pod jednostkami wewnętrznymi i połączono z agregatami zewnętrznymi. Odprowadzenie skroplin grawitacyjne na ogród.

 

 

 

Zamontowano Klimatyzator: LG Standard P09RK

Klimatyzator LG Standard P09RK zamontowano w mieszkaniu na Żoliborzu. Jednostkę wewnętrzną "wciśnięto" nad szafę wobec braku miejsca. Instalację przeprowadzono w korytku na balkon zewnętrzny wraz z grawitacyjnym odprowadzeniem skroplin. Agregat na balkonie ustawiony stroną nadmuchową za teren balkon.

 


 

Zamontowano Klimatyzator: Samsung AR12FSFPKGMN

Klimatyzator Samsung AR12FSFPKGMN zamontowano w sypialni domu na Warszawskim Żoliborzu. Jednostka wewnętrzna zamontowana na ozdobnej ścianie głównej sypialni w sposób aby instalacja była niewidoczna. Przewiert pod jednostką za zewnątrz ściany; w korytku montażowym przeprowadzono instalację na balkon gdzie zamontowano agregat tuż nad posadzką. Odprowadzenie skroplin grawitacyjne.

 


 

 

Zamontowano Klimatyzator: Samsung AR09FSFPKGMN

Klimatyzatory Samsung AR09FSFPGKMN zamontowano w domu pod warszawą w dwóch pokojach dziecinnych na poddaszu. Jednostki wewnętrzne zamontowano w rogu ścian tak aby wychodząca z nich instalacja freonowa była niewidoczna. Po elewacji budynku instalacja schowana w korytko aż do agregatów umieszczonych ba balkonie obok siebie. Skropliny odprowadzane w sposób grawitacyjny.

 


 

-- c.d.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl