Sonda
Twoje wydatki na żywność wynoszą miesięcznie
Produkt dnia
Promiennik elektryczny EnergoStrip EE 20
Promiennik elektryczny EnergoStrip EE 20
1 961,00 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Ogrzewania klimatyzatorem

Ogrzewanie klimatyzatorem (pompą ciepła) w chłodne i mroźne dni - to możliwe!

Klimatyzatory wyposażone w tzw. pompę ciepła ( odwrócenie obiegu czynnika chłodniczego ) pozwalają na ogrzewanie nadmuchowe pomieszczeń w sezonie przejściowym jak i w okresie zimy. Nowoczesne klimatyzatory zapewniają ogrzewanie w temperaturze do -15 oC. Ostatnio na rynku pojawiły się urządzenia z zakresem pracy w trybie grzania do - 20 oC a nawet - 25oC - Samsung NRAC. Planując zatem zakup klimatyzatora dla zapewnienia komfortu w lecie możemy uwzględnić ogrzewanie min w czasie zimy. Jest to tym korzystniejsze, że energia cieplna pozyskiwana przez pompę ciepła z powietrza jest tania. Pobierając 1 kW energii  sieci oddaje 4 kW energii cieplnej.


Ogrzewanie pomieszczeń klimatyzatorem poza niskimi kosztami jest także natychmiastowe - ogrzewanie nadmuchowe jest jednym z najefektywniejszych. Ponadto w modelach marki Samsung mamy możliwość sterowania klimatyzatorem na odległość za pomocą moduły Wi-Fi dzięki czemu możemy  z każdego miejsca włączyć lub zmienić temperaturę w pomieszczeniu.
Zastanawiasz się nad wyborem klimatyzatora oraz jego mocy? - Poproś o wizytę konsultanta!

Jeżeli mieszkasz w Warszawie lub jej okolicach zapraszamy do kontaktu z nami. Przyjedziemy do Ciebie, doradzimy odpowiedni model klimatyzatora oraz jego moc potrzebną do schłodzenia lub ogrzania Twojego pomieszczenia. Dobierzemy i zamontujemy klimatyzator odpowiedni dla Ciebie. Wizyta naszego serwisanta GRATIS!

Dzwoń pod
nr 881-735-900; 697-735-900 celem ustalenia terminu wizyty konsultanta lub napisz do nas w tej sprawie na adres
biuro@klimamagic.pl.


Montujemy klimatyzatory w:

  • mieszkaniach i domach
  • biurach
  • serwerowniach i pomieszczeniach technicznych
  • urzędach, szkołach itd.

 

Poproś o wycenę i zapytaj o wysokość rabatu posezonowego na klimatyzatory oraz ich montaż. Oferta klimatyzatorów z funkcją ogrzewania wraz z montażem kliknij <tutaj>


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl